BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Konkursas transliavimo licencijai radijo programai gauti 87,5  MHz radijo dažniu Klaipėdoje

Spausdinti

Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK) paskelbė konkursą transliavimo licencijai radijo programai transliuoti per antžeminę analoginę radijo stotį, naudojant 87,5  MHz radijo dažnį Klaipėdoje, suteikiančiai teisę įrengti ir eksploatuoti savo elektroninių ryšių tinklus, gauti

Paraiškų pateikimo terminas – iki 2021 m. lapkričio 8 d.

Išsamiau su konkurso sąlygomis galite susipažinti 2021-10-13 LRTK sprendime KS-172.

Konkurso nugalėtojas turi pradėti radijo programos transliavimą ne vėliau kaip per 12 mėnesių nuo LRTK sprendimo dėl konkurso nugalėtojo patvirtinimo įsigaliojimo dienos.

Elektroninių ryšių tinklo, kuriame bus naudojamas 87,5 MHz radijo dažnis  Klaipėdoje, pagrindinės veiklos sąlygos nustatomos ir leidimas naudoti radijo dažnį (kanalą) išduodamas Radijo dažnių (kanalų) radijo ir televizijos programoms transliuoti ir (ar) retransliuoti skyrimo ir naudojimo taisyklių, patvirtintų Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos direktoriaus 2006 m. vasario 6 d. įsakymu Nr. 1V-155 „Dėl Radijo dažnių (kanalų) radijo ir televizijos programoms transliuoti ir (ar) retransliuoti skyrimo ir naudojimo taisyklių patvirtinimo“, taip pat kitų radijo dažnių (kanalų) naudojimo sąlygas ir tvarką reglamentuojančių teisės aktų nustatyta tvarka ir sąlygomis, atsižvelgiant į radijo dažnių (kanalų) koordinavimo su kitų valstybių radijo ryšio administracijomis rezultatus, siekiant apsaugoti nuo žalingųjų trukdžių kitas teisėtai veikiančias radijo ryšio sistemas arba jeigu reikia pašalinti esamus ar galimus radijo trukdžius, taip pat kitus objektyviai pagrįstus atvejus.

Reikalavimai paraiškai nustatyti Transliavimo veiklos ir retransliuojamo turinio licencijavimo taisyklėse.

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-10-20
Į viršų