BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

LRTK lankėsi NATO kovos su hibridinėmis grėsmėmis ekspertų komanda

Spausdinti
lrtk logo 855x345 s.png

Lietuvos radijo ir televizijos komisijoje (toliau – LRTK) lankėsi NATO kovos su hibridinėmis grėsmėmis paramos komanda. 

 

Svečiai domėjosi LRTK patirtimi susiduriant su pavojų nacionaliniam saugumui keliančios informacijos sklaida, teisinėmis priemonėmis kovoje su dezinformacija bei karo ir neapykantos kurstymu kai kuriose Rusijos Federacijoje rengiamose ir Lietuvoje retransliuojamose televizijos programose.

LRTK atstovai papasakojo apie tokiais atvejais taikomą Europos Sąjungos procedūrą, LRTK priimtus sprendimus dėl laikino televizijos programų laisvo priėmimo Lietuvos Respublikos teritorijoje sustabdymo, pademonstravo aktualiausias tokių programų ištraukas, atsakė į svečių klausimus.  

 

NATO kovos su hibridinėmis grėsmėmis paramos komanda, kurią sudaro Baltijos jūros regiono, strateginės komunikacijos, kibernetinio saugumo ir kiti ekspertai, dvi savaites analizuos prieš Lietuvą vykdomą hibridinę agresiją ir pateiks rekomendacijas, kaip užtikrinti efektyvesnę kovą su tokio pobūdžio grėsmėmis.

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-09-13
Į viršų