BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

LRTK tęsia autorių teisių priežiūrą internete

Spausdinti
8_judge-gavel-1461286836pNv.jpg

2020 m. gegužės 21–22 d. Vilniaus apygardos administracinis teismas sankcionavo Lietuvos radijo ir televizijos komisijos (toliau – LRTK) 2020 m. gegužės 20 d. priimtus sprendimus dėl privalomų nurodymų taikymo šešioms interneto svetainėms.

 

Sprendimai buvo priimti išnagrinėjus ribotos atsakomybės bendrovės „Internet Copyright Management LCC“ prašymus taikyti privalomus nurodymus interneto prieigos paslaugų teikėjams ir blokuoti prašymuose nurodytas interneto svetaines, nes jose buvo neteisėtai viešai skelbiamas autorių teisių saugomas turinys – filmai.

 

Vadovaudamasi Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymu, LRTK nusprendė nurodyti interneto prieigos paslaugų teikėjams ne vėliau kaip per 5 dienas nuo sprendimų gavimo dienos panaikinti galimybę interneto domenų vardų, identifikuojančių interneto svetaines, blokavimo interneto prieigos paslaugų teikėjo srities serveryje būdu pasiekti interneto svetainėse neteisėtai viešai paskelbtą autorių teisių saugomą turinį.

 

Bandantys prisijungti prie blokuotų interneto svetainių bus nukreipti į LRTK sukurtą informacinį interneto svetainės tinklalapį.

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-06-02
Į viršų