BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Nuspręsta blokuoti 4 pirminių interneto svetainių kopijas

Spausdinti
plyta.jpg

2020 m. birželio 10 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) priėmė keturis sprendimus panaikinti galimybę pasiekti informaciją keturiose pirminių interneto svetainių kopijose, kuriose yra neteisėtai viešai skelbiamas autorių teisių saugomas turinys – filmai ir knygos. 

Atlikusi stebėseną, LRTK nustatė, kad neteisėtai viešai paskelbtas pirminėse interneto svetainėse autorių teisių saugomas turinys pasiekiamas naujais interneto domenų vardais nežymiai pakeičiant tų pirminių interneto svetainių pirmojo ir antrojo lygio domenus.

Sprendimus dėl pirminių interneto svetainių blokavimo LRTK buvo priėmusi 2019 m. liepos 10 d., 2020 m. balandžio 29 d. ir gegužės 20 d., Vilniaus apygardos administracinis teismas juos sankcionavo.

Sprendimų dėl naujų interneto domenų vardų (kopijų) blokavimo Vilniaus apygardos administracinio teismas sankcionuoti neturi.

Paslaugos teikėjai ne vėliau kaip per 5 dienas nuo šių sprendimų gavimo dienos privalės panaikinti galimybę interneto domeno vardo, identifikuojančio interneto svetainę, blokavimo interneto prieigos paslaugų teikėjo srities serveryje būdu pasiekti interneto svetainėse neteisėtai viešai paskelbtą autorių teisių saugomą turinį.

Bandantys prisijungti prie blokuotų interneto svetainių bus nukreipti į LRTK sukurtą informacinį interneto svetainės tinklalapį.

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-06-10
Į viršų