BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Administracinės paslaugos

Spausdinti

Administracinių paslaugų, kurias teikia LRTK, aprašymuose pateikiama informacija apie šias paslaugas reglamentuojančius teisės aktus, paaiškinama, kokią informaciją ir dokumentus turi pateikti asmuo, norintis gauti paslaugas, kokia paslaugos suteikimo trukmė ir kaina (atlygintinai ar neatlygintinai):

 

Informacija pateikta vadovaujantis Lietuvos Respublikos viešojo administravimo įstatymo 19 straipsnio 2 ir 3 dalimis, Viešųjų ir administracinių paslaugų teikimo aprašymų rengimo tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2009 m. gruodžio 1 d. įsakymu Nr. 1V-644 „Dėl Viešųjų ir administracinių paslaugų teikimo aprašymų rengimo tvarkos aprašo patvirtinimo“. Administracinių paslaugų teikimo aprašymai yra patvirtinti LRTK pirmininko 2020 m. lapkričio 24 d. įsakymu Nr. V-26 „Dėl Administracinių paslaugų sąrašo ir administracinių paslaugų teikimo aprašymų patvirtinimo“.

 

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-08-17
Į viršų