BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Viešosios konsultacijos

Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – Komisija) parengė ir viešosioms konsultacijoms teikia Informacijos apie veiklą teikimo tvarkos aprašo (toliau – Aprašas), patvirtinto Komisijos 2015 m. rugsėjo 9 d. sprendimu Nr. KS-167 „Dėl informacijos apie radijo, televizijos programų transliuotojų, retransliuotojų, užsakomųjų visuomenės informavimo audiovizualinėmis priemonėmis ir televizijos programų ir (ar) atskirų programų platinimo internete paslaugų teikėjų veiklą teikimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo projektą (toliau – projektas).

Parengtu projektu siekiama suderinti Aprašą su Lietuvos Respublikos visuomenės informavimo įstatymo pakeitimais.

Projektas svarstytas Komisijos 2021 m. balandžio 21 d. posėdyje ir pritarta jo skelbimui viešosioms konsultacijoms. Projektas paskelbtas Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijos Teisės aktų projektų informacinėje sistemoje (toliau – TAIS).

Projektą parengė Komisijos administracijos Teisės skyriaus vedėjas Vadim Gasperskij (tel. (8 5) 233 0660, el. p. vadim.gasperskij@rtk.lt).

Pasiūlymus dėl projekto galite pateikti per TAIS arba el. paštu: lrtk@rtk.lt arba vadim.gasperskij@rtk.lt iki 2021 m. gegužės 3 d.

 

 

Lietuvos radijo ir televizijos komisija šiuo metu viešosioms konsultacijoms jokių projektų neteikia.

 

 

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-04-21
Į viršų